Спецпосланець німецького уряду розповів про проблеми інвесторів в Україні

Окрім війни, інвесторів від України відлякує брак реформ і правова незахищеність

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 березня 20199921

Багато великих західних компаній бояться вкладати гроші в Україну через війну на Донбасі, правову незахищеність та брак реформ, заявив спеціальний посланець німецького уряду з питань реформ урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, який також є представником держав «Великої сімки» (G7) в Україні.

«Хоч в країні помітна економічна та політична стабілізація, але важливі реформи так і не завершено», – сказав Мільбрадт в інтерв’ю агенції dpa, опублікованому в понеділок, 25 березня, повідомила «Німецька хвиля».

За його словами, попри наявність економічного зростання в Україні та спроби середнього бізнесу стати на ноги, в цьому напрямі треба «багато» прогресу, адже нинішні темпи економічного підйому не допомагають досягти навіть показників довоєнного 2013 року.

Мільбрадт наголосив і на вкрай низькому рівні прямих іноземних інвестицій в економіку України. Як приклад, він навів Польщу і Чехію, які мали значно вищі порівняно з Україною показники обсягів прямих іноземних інвестицій, перш ніж вступити до ЄС.

Це вже не вперше, коли Європа вказує Україні на проблеми з реформами. Раніше, зокрема, на це вказав єврокомісар з європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган висловив своє розчарування тим, що Україна погано виконує реформи у економічній та енергетичній сферах, а також у сфері боротьби з корупцією. Однак, якби ці реформи були впроваджені, Україна отримала б від Євросоюзу 50 млн євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук