Уряд виділив допомогу родинам Сенцова та інших політв'язнів

КультураКатерина Сліпченко, 12 листопада 20141740

Сьогодні на засіданні уряду прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав колег допомогти фінансово родинам Олега Снцова та інших політв’язнів. На таку заяву він наважився під враженнями від фільму «Поводир».

«Вчора багато членів уряду були на прем’єрі українського фільму «Поводир», який знятий геніальним режисером Олесем Саніним. І Лесь, і вся трупа сказали, що фільм присвячується Олегу Сенцову – українському режисеру, якій за політичною мотивацією заарештований російськими спецслужбами і російським режимом. Сім’я Олега знаходиться у дуже важкому матеріальному стані. Фактично їй немає за що жити. Тому уряд вирішив, не як уряд, а як прості громадяни, перерахувати місячну зарплату його родині. По-друге, уряд прийме рішення про виділення щомісячної грошової допомоги родині Олега Сенцова», - повідомив Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook.  

Прем’єр-міністр звернувся також до міністерства юстиції та соціальної політики підготувати проекти рішень по Надії Савченко та іншим в’язням російського режиму, щоби надати їм необхідну матеріальну допомогу: «Це наші громадяни, арештовані Російською Федерацією без будь-яких на те підстав. І усі вони повинні бути звільнені. І Сенцов, і Савченко, і будь-хто інший, хто виключно за політично мотивованими, надуманими звинуваченнями знаходиться в застінках у Росії».  

Нагадаємо, що українського режисера Олега Сенцова арештували у Криму за підозрою у тероризмі. Сенцов фактично сам виховував двох дітей. У багатьох містах України, зокрема і у Львові, відбувся «Тиждень українського кіно на ідтримку Олега Сенцова», де усі виручені кошти були передані його родині. Актор Володимир Горянський, який зіграв головну роль у фільмі «Трубач» розповів ZAXID.NET: «Великим плюсом є моральна підтримка Олега Сенцова і, звичайно, матеріальна підтримка теж. Ви ж розумієте, що суди і все решта - дуже коштовний процес. Крім того, в Олега є двоє дітей, син потребує лікування». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук