Уряд визначив чотири рівні терористичної загрози

Кабінет міністрів затвердив чотири рівні терористичної загрози в Україні. Про це йдеться в постанові №92 від 18 лютого, опублікованій на офіційному сайті уряду.

Рівень терористичної загрози тимчасово встановлюється для всіх або окремих субєктів боротьби з тероризмом і діє на всій території України, в окремих її місцевостях або на обєктах можливих терористичних посягань.

Залежно від наявної інформації про загрозу вчинення теракту, встановлюються такі рівні терористичних загроз:

- «сірий» (можлива загроза) – за наявності чинників (умов), які сприяють вчиненню терористичного акту;

- «синій» (потенційна загроза) – за наявності інформації, яка потребує підтвердження, про підготовку до вчинення терористичного акту;

- «жовтий» (можлива загроза) – за наявності достовірної (підтвердженої) інформації про підготовку до скоєння терористичного акту;

- «червоний» (реальна загроза) – найвищий рівень терористичної загрози.

Рівень терористичної загрози тимчасово встановлюється для всіх або окремих суб’єктів боротьби з тероризмом і діє на всій території України, в окремих її місцевостях або на об’єктах можливих терористичних посягань.

Рішення про встановлення, зміну, скасування рівня загрози, термін і район її дії приймає керівник Антитерористичного центру після письмового дозволу голови Служби безпеки, а про прийняте рішення негайно інформують президента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук