Уряд визначив порядок перетворення «Укртелефільму» у публічне акціонерне товариство

КультураРоман Ганкевич, 18 серпня 20171540
Відповідно до закону ПАТ «Укртелефільм» має увійти до складу суспільного мовника

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 18 серпня ухвалив постанову «Питання перетворення ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм». Про це інформує прес-служба уряду.

Як зазначається, постанова, проект якої підготовлений «Держкомтелерадіо», визначає механізм перетворення державного підприємства у ПАТ, яке відповідно до закону має увійти до складу суспільного мовника. У постанові зазначено, що перетворення буде здійснюватись відповідно до Порядку перетворення державного унітарного комерційного підприємства в акціонерне товариство, затвердженого постановою Кабміну від 29 серпня 2012 р. Комісію з перетворення підприємства сформують з представників «Держкомтелерадіо», Фонду державного майна, представників підприємства та профспілкової організації підприємства.

Для визначення розміру статутного капіталу товариства «Держкомтелерадіо» повинен утворити інвентаризаційну комісію. У разі небажання представників підприємства брати участь у роботі комісії, інвентаризація майна підприємства проводитиметься без їхньої участі із включенням до складу комісії представника правоохоронних органів.

Згідно з постановою, Міністерство соціальної політики, Пенсійний фонд та Державна аудиторська служба повинні забезпечити проведення ревізій фінансово-господарської діяльності підприємства під час його перетворення в товариство.

Нагадаємо, у травні 2016 року Верховна Рада прийняла Закон України № 1363-VIІI «Про внесення змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» щодо порядку приєднання ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм». Законом «Укртелефільм» вивели за рамки першого етапу створення ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Законом передбачено, що порядок перетворення ДП «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм» у ПАТ «Укртелефільм» встановлюється Кабміном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук