Уряд закриє 3 з 35 держшахт, розташованих на підконтрольній Україні території

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 21 квітня 20152240

Міністерство енергетики України вважає безперспективними 11 з 35 державних шахт, які розташовані на контрольованій Україною території, проте найближчим часом планує закрити лише три з них, повідомив очільник відомства Володимир Демчишин.

«Якщо і будуть закриватися шахти, то тільки виключно безперспективні. На цей момент йдеться про три з 35», – сказав урядовець під час виступу на Третьому з'їзді шахтарів у Києві у вівторок.

Він наголосив, що ці шахти є безперспективними «в плані запасів, в плані потужності й обладнання», а зекономлені кошти доцільніше спрямувати на розвиток перспективних об'єктів.

Демчишин уточнив, що в підготовленій відомством програмі реформування вугільної галузі до безперспективних віднесені 11 шахт.

«Але які закривати і коли закривати – це питання аналізу. Я не кажу, що їх потрібно вже закривати, я говорю про закриття трьох шахт», – сказав міністр на з’їзді, де шахтарі мають намір вимагати його відставки.

З 90 шахт, підпорядкованих Міненерговугілля, 35 шахт розташовані на території, яку контролює влада України, а 55 шахт (у тому числі всі шахти, які видобувають вугілля антрацитної групи), – на територіях Донецької та Луганської областей, які контролюють сепаратисти. З решти шахт, котрі перебувають під контролем міністерства, близько десятка працюють в режимі підтримки життєдіяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук