Уряд запропонував ВРУ реформувати корпоративне управління держпідприємствами

ЕкономікаРоман Ганкевич, 12 травня 20173770
Уряд запропонував ВРУ реформувати корпоративне управління держпідприємствами
фото УНІАН
Кабмін пропонує Раді реформувати корпоративне управління державними юрособами

У Верховній Раді зареєстрували проект закону про вдосконалення корпоративного управління державними підприємствами (№6428). Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

Як зазначається, метою законопроекту є реформування корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава. Закон зокрема розглядає врегулювання питання розмежування повноважень між органами управління суб’єкта господарювання, визначення та затвердження стратегії державної власності, затвердження на законодавчому рівні можливості подання консолідованої звітності юридичними особами, акціонером яких є держава та удосконалення механізму подання та затвердження фінансових планів.

Також у тексті мовиться, що даний законопроект розроблено на виконання пункту 3 другого етапу плану дій щодо корпоративного управління «ПАТ НАК «Нафтогаз України» за результатами роботи робочої групи з питань прискорення реформи корпоративного управління компанії «Нафтогаз України», яку очолює віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, а також за підсумками роботи підгрупи з реалізації плану дій щодо корпоративного управління ПАТ «НАК «Нафтогаз України».

До складу цієї комісії ввійшли представники секретаріату Кабінету міністрів України, Мінекономрозвитку, Мінфіну, НКЦПФР (Націонаольна комісія з цінних паперів та фондового ринку), ПАТ «НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укртрансгаз», ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку), Світового банку, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, Посольства США в Україні та інших міжнародних організацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук