Уряд збільшив граничну вартість палива для нарахування пільг і субсидій

Кабінет міністрів збільшив для населення пільги на придбання твердого палива до 2 тис. грн за тонну і скрапленого газу до 200 грн за балон у 2016 році. Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду в понеділок, 8 серпня, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Пропонується проект постанови щодо перегляду граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу для надання населенню пільг і житлових субсидій. Пропонується встановити граничний показник вартості твердого палива для надання пільг і субсидій у 2016 році на рівні 2 тис. грн на 1 тонну твердого палива, що на 23,5% більше, ніж в попередньому році, і 200 грн на 1 балон скрапленого газу», – повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, для фінансування даних заходів необхідно збільшити розмір субвенції з державного бюджету на 1,3 млрд грн, що доведе загальний обсяг субвенції на ці цілі до 2,5 млрд грн.

При цьому близько 450 тис. сімей, які вже отримали пільги і субсидії в 2016 році, зможуть отримати доплату в зв’язку з підвищенням пільг і субсидій.

Зазначено, що витрати будуть забезпечені за рахунок перерозподілу коштів на субсидії, які накопичилися на рахунках підприємств надають послуги з результатами опалювального сезону 2015-2016 років внаслідок теплої зими.

Нагадаємо, відповідно до затверджених раніше показників, в 2016 році граничний показник 1 тонни вугілля становив 1532,9 грн, 1 балон скрапленого газу – 196,7 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук