УЄФА назвала гравця «Шахтаря» кращим на груповому етапі Ліги чемпіонів

Спорт23 грудня 20142460

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) підбив підсумок групового етапу Ліги чемпіонів, назвавши кращим у номінації «Гравець» бразильського форварда донецького «Шахтаря» Луіса Адріано.

Всього ж, кількість рекордів, оновлених цього року на груповій стадії Ліги чемпіонів УЄФА, досягла двозначного числа, наголосили у релізі УЄФА.

У двоматчевому протистоянні «Шахтаря» з білоруським БАТЕ 27-річний бразилець по-справжньому розкрився. У гостьовій зустрічі, що завершилася розгромом білорусів з рахунком 7:0, Адріано до перерви оформив «покер», а в другому таймі відзначився ще раз, ставши другим гравцем після Ліонеля Мессі, який забив п'ять голів в одному матчі Ліги чемпіонів. Поєдинок у відповідь «Шахтар» провів трохи слабше, розгромивши БАТЕ з рахунком 5:0.

Хет-трики у Львові вистачило Луїсу Адріано, щоб повторити рекорд результативності на групових етапах, встановлений сезоном раніше Кріштіану Роналду. Лише сухий матч проти «Атлетіка» з наступною дискваліфікацією на шостий тур завадили бразильцеві подолати планку в десять голів.