Ужгород замовив 10 автобусів львівського «Електрону» за ₴54 млн

Автобус виробництва львівського "Електрону"

Ужгород замовив 10 низькопідлогових автобусів у львівського заводу «Електрон». Про це у понеділок, 26 лютого, у своєму Facebook повідомив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

«Щойно через онлайн-майданчик електронних публічних закупівель Prozorrо відбувся аукціон, на якому комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт» закупило для міста 10 сучасних низькопідлогових автобусів екологічного стандарту Евро-5 пасажиромісткістю 102 людини, із них 30 місць – сидячі. Автобуси доступні для маломобільних груп населення, обладнані відкритою рампою, призначеною для пасажирів на інвалідних візках, та спеціальним місцем у салоні. Незалежна підвіска забезпечує плавність ходу та маневреність автобуса, що є надважливо для вулиць нашого міста, написав Богдан Андріїв. – Переможцем стало ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство "Електронтранс"».

У публічній системі Prozorrо справді є така закупівля. Щоправда там наразі вказано, що відбувається кваліфікація переможця.

Вартість 10 автобусів «Електрону» склала 53,9 млн грн. У тендері також брала участь пропозиція АК «Богдан-Моторс» за ціною 54 млн грн за 10 автобусів, тобто на 90 тис. грн більше.

Згідно з договором, «Електрон» повинен виконати замовлення до серпня цього року.

Додамо, що ці автобуси будуть першим комунальним транспортом Ужгорода, адже раніше у місті працював лише транспорт приватних перевізників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук