Ужгородський аеропорт відремонтують за ₴70 млн

ЕкономікаЯ.І., 6 листопада 20153880
Ужгородський аеропорт відремонтують за ₴70 млн
Аеропорт "Ужгород"

Цьогоріч з обласного бюджету в рамках програми підвищення ефективності роботи аеропорту Ужгорода, авіапідприємству виділили 800 тисяч гривень, 80 тисяч з яких – на поточний ремонт асфальтобетонного покриття злітної смуги, який нині триває, інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Як повідомив в.о. департаменту ЖКГ та інфраструктури ОДА Едуард Маляр, ужгородський аеропорт не може самостійно утримувати та розвивати свою інфраструктуру. Задля його збереження та забезпечення його роботи, в області діє Програма підвищення ефективності функціонування аеропорту  на 2013-2016 роки. «У поточному році з обласного бюджету авіапідприємству було виділено 800 тисяч гривень. За ці кошти, зокрема,  оновили систему реєстрації пасажирів, провели навчання персоналу. Сьогодні триває поточний ремонт покриття аеродрому. До кінця року проведуть і його маркування, на що виділено 90 тисяч гривень», - поінформував посадовець.

Водночас левову частку грошей – 575 тис. – скерували на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції аеропорту і проведення її комплексної державної експертизи. Це дало можливість включити проект з  відновлення аеропортової інфраструктури до переліку проектів що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

Цей проект передбачає реконструкцію та розширення злітно-посадкової смуги, будівництво огорожі по периметру аеродрому, будівництво технічних споруд. Для реалізації зазначеного проекту необхідно 47 млн грн, з яких з державного фонду регіонального розвитку – 42 мільйона, а  співфінансування з обласного бюджету становитиме – 4,7 млн грн.

У подальшому планують розробити і другу чергу проекту. Вона передбачає реконструкцію світлосигнальної системи аеродрому, радіотехнічного забезпечення польотів, реконструкцію аеровокзалу, будівництва стоянок для малої авіації і вертольотів, придбання спецтехніки з обслуговування повітряних суден та експлуатації аеродрому тощо. Орієнтовна вартість реалізації цього проекту становитиме майже 70 млн. гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук