В Apple визнали, що навмисно уповільнюють роботу старих iPhone

ЕкономікаАндрій Стець, 21 грудня 201715760
В Apple визнали, що навмисно уповільнюють роботу старих iPhone
Сповільнення телефону допомагає зменшити проблеми старіння акумулятора

Компанія Apple підтвердила підозри власників iPhone, які вважали, що роботу старих моделей телефона навмисне сповільнюють. Про це заявили безпосередньо у компанії, інформує профільний ресурс Techcrunch.

Apple заявила, що справді сповільнює деякі моделі, оскільки це потрібно для продовження терміну роботи батареї телефона, яка з часом зношується.

«Літій-іонні батареї вкрай сприйнятливі до низьких температур, їхня потужність знижується, а згодом вони гірше зберігають заряд, в результаті чого пристрою можуть мимоволі вимикатися для захисту електронних компонентів. У минулому році ми впровадили цю функцію (пониження частоти процесора) для iPhone 6, iPhone 6s і iPhone SE, щоб згладити ці гострі кути і запобігти мимовільним вимикання. З виходом оновлення iOS 11.2 функція пошириться на iPhone 7, а в майбутньому і на інші продукти», — заявили у компанії.

Тему сповільнення роботи пристроїв підняв один із користувачів Reddit, який розповів, що його iPhone 6S із часом почав працювати повільніше, але відновив швидкість роботи після заміни акумулятора.

Водночас видання зауважує, що сповільнення телефону справді допомагає зменшити проблеми старіння акумулятора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук