В екс-міністрів Януковича остаточно забрали нафтогазові родовища

ТОВ «Голден Деррік» остаточно позбавили права користування надрами

Вищий адміністративний суд України 8 липня остаточно позбавив компанію «Голден Деррік» права користування надрами з покладами нафти, природного та сланцевого газу.

Про це повідомляє прес-служба Держслужби геології та надр України.

Таким чином, 19 ділянок надр з покладами нафти та газу, які «Голден Деррік» отримала у 2010 - 2012 роках, повернули державі.

«Це був не простий процес, але суд нарешті поставив крапку в суперечках з приводу законності отримання ТОВ «Голден Деррік» всіх дозволів на користування покладами нафти, газу природного та газу сланцевих товщ», - зазначив т.в.о. голови Держгеонадр України Микола Бояркін.
 
Ще у березні 2014 року за результатами перевірки Генеральної прокуратури України Держгеонадрами було скасовано наказ в частині надання ТОВ «Голден Деррік» спеціальних дозволів на користування надрами на 16 ділянках та анульовано 3 спецдозволи.
 
ТОВ «Голден Деррік» не сплатило вартості геологічної інформації до державного бюджету, чим завдало значних збитків державі. Крім того, виявили порушення чинного законодавства у сфері користування надрами.

Слід відзначити, що 67% ТОВ «Голден Деррік» належить кіпрській компанії «Хартлог Лімітед», яку пов'язують з екс-міністрами уряду Миколи Азарова - Едуардом Ставицьким і Миколою Присяжнюком, а також колишнім народним депутатом від Партії регіонів Юрієм Іванющенком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук