В Івано-Франківську оголосили тендер на будівництво другого моста через Бистрицю

Очікувана вартість проекту - ₴206,6 млн

В Івано-Франківську оголосили тендер на будівництво другого моста через Бистрицю
фото Фіртка
Недобудований міст через Бистрицю Солотвинську

Управління капітального будівництва міськвиконкому Івано-Франківської міськради оголосило тендер на будівництво моста через Бистрицю Солотвинську з очікуваною вартістю 206,6 млн грн. У вартість входить будівництво транспортної розв'язки в районі вулиць Хіміків-Надрічна, повідомляє місцеве видання KURS.

Як зазначається, тендерні пропозиції приймаються до 7 серпня, а сам аукціон відбудеться 12 вересня. Учасники тендеру повинні надати довідки щодо наявності матеріально-технічної бази, засобів механізації, інструментів та обладнання для виконання робіт, що є предметом закупівлі. Також надати довідку про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання робіт, що є предметом закупівлі. Крім того, учасники торгів зобов’язані надати копії договорів про виконання аналогічних робіт з будівництва мостів, виконаних за попередні 5 років вартістю не менше 150 млн. грн.

Після проведення тендеру у міськвиконкомі планують завершити роботи з будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв'язки до вересня 2019 року.

Минулого тижня голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук підписав розпорядження про затвердження проектної документації на будівництво моста через річку Бистриця Солотвинська.

Раніше начальник управління капітального будівництва Роман Галіпчак говорив, що кошторисна вартість будівництва становить 259 млн грн. За його словами будівельні роботи проводитимуться у три етапи. Перша черга – будівництво транспортної розв’язки на вулиці Надрічній, друга черга – будівництво вулиці Хіміків, третя – будівництво самого моста.

Міський голова Руслан Марцінків відзначив, що в Україні дуже мало організацій, які можуть виконувати такі роботи, та припустив, що це може бути міжнародним тендером.

Нагадаємо, у березні ZAXID.NET писав, що львівська фірма ТзОВ «Львівський будівельний холдинг» проектуватиме міст для Івано-Франківська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук