В Москві відбулися поодинокі пікети на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова

СуспільствоАндрій Стець, 19 травня 20182730
В Москві відбулися поодинокі пікети на підтримку українського політв'язня Олега Сенцова
фото УНІАН
Четверо росіян по черзі тримали плакати з портретом українського режисера із написами: «Олег, Живи», «Росія, відпусти Сенцова», «Врятувати Сенцова, Save Sentsov»

В суботу, 19 травня, в центрі Москви на Пушкінській площі відбулися одиночні пікети з метою привернути увагу до стану здоров'я незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування в колонії з вимогою відпустити всіх українських політв'язнів. Про це повідомляє УНІАН.

Четверо росіян вийшли на площу і по черзі тримали плакати з портретом українського режисера із написами: «Олег, Живи», «Росія, відпусти Сенцова», «Врятувати Сенцова, Save Sentsov».

За словами одної з учасників акції Вікторії Івлєвої, вона вийшла на пікет із метою привернути увагу до долі Олега Сенцова.

«Ми не наївні люди, розуміємо, що цим мало чого доб'ємося, але ми все ж таки громадяни своєї країни, нам буває за неї страшно соромно. Мені особисто соромно, що я росіянка, з Росії, громадянка Росії, і ми це робимо, щоб стало менше соромно», – розповіла вона.

Івлєва сподівається, що Сенцов якось дізнається про цю акцію і знатиме, що величезна кількість людей з ним солідарні, зокрема в Росії, які мріють, щоб він залишився живий.

У свою чергу літератор Аліса Ганєєва повідомила, що прийшла на площу, щоб максимальна кількість людей знали про Сенцова, оскільки його життя в колонії суворого режиму перебуває під загрозою.

«Це питання життя і смерті, це не абстрактне прохання про звільнення в'язня совісті. Мета - привернути увагу владних структур, а в ідеалі - добитися його відправлення до України», – сказала Ганєєва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук