В Одесі встановили 8-метрову інсталяцію «Дерево спорту»

СуспільствоНазарій Тузяк, 22 серпня 20171970

Біля одеського Палацу спорту встановили 8-метрову урбаністичну інсталяцію «Древо спорту». Це схоже на тополю металеве дерево, на якому закріплені низка баскетбольних кілець та м'ячів.

Як повідомляє Cultprostir, авторами інсталяції є місцеві художники Роман Громов і Дмитро Ерліх, які створили «Дерево спорту» спільно з креативним агентством «МОЖНО».

«Це перший об'єкт мистецтва, інтегрований в міське середовище Одеси. Натхненням для цієї інсталяції слугувала творчість кубино-американського художника Александре Аречеа (Alexandre Arrechea). Нам знадобилося п'ять місяців – від голої ідеї та ескізів ручкою в блокноті через купу промислових креслень, десятки презентацій спонсорам та міській владі до готової роботи. Ми досягли нашого надзавдання – розпакували Одесу від застарілих практик, прийомів і правил оформлення міста», – цитує Cultprostit співавтора проекту Романа Громова.

Фото Романа Громова

Для виготовлення «Древа спорту» використали 900 кг сталі. У висоту інсталяція сягає восьми метрів, а в ширину – чотирьох. Її прообразом є звичайна тополя.

За задумом авторів, ця робота акцентує на важливості спорту як невід'ємної складової культури. Баскетбольні м'ячі – плоди сталевого дерева – також вибрані не випадково: у такий спосіб автори хотіли нагадати про успіхи одеської баскетбольної команди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук