На місці демонтованого пам'ятника Леніну на Вінничині встановили «Полум'я натхнення»

СуспільствоНазарій Тузяк, 21 серпня 20172530
Двометровий пам'ятник символізує «творчу енергію, яка надихає на перетворення матеріального світу»

У селищі Чернівці Вінницької області на місці демонтованого пам'ятника Леніну встановили композицію «Полум'я натхнення». Як повідомила прес-служба Вінницької облдержадміністрації, на виготовлення та встановлення двометрового пам'ятника витратили 150 тис. грн.

«Скульптура нагадує полум’я палаючої свічки. На ній зображені деякі елементи музичних інструментів: бандури, сопілки, цимбал. В спеціальній ніші-отворі на скульптурі кожен може запалити свічку. Також тут відтворені обличчя муз, які доповнюються пташками-посланцями небесної енергії», – повідомив завідувач сектору культури Чернівецької райдержадміністрації Петро Соболевський.

За його словами, композиція «Полум’я натхнення» символізує «енергію, яка надихає людину на перетворення матеріального світу, створення музики, мистецького твору».

Двометровий пам'ятник зроблений із каменю-пісковика. Його вартість склала 35 тис. грн, а ще 115 тис. грн використали на закупівлю плитки, будівельних матеріалів, урн, лавок та на облаштування доріжок для місця відпочинку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук