В останньому матчі року баскетбольна «Галичина» приймала «Одесу»

Головні новини Львова 28.12Марічка Думич, 28 грудня 2015, 19:24 212 0

Львівська баскетбольна «Галичина» спрезентувала «Одесі» першу перемогу у сезоні. В останньому поєдинку перед зимовими «канікулами» «зелено-білі» поступилися гостям із Південної Пальміри. Це вже третя поспіль поразка «левів».

Львів’яни, як і годиться господарям, розпочинають поєдинок впевнено. Однак різко відірватись від одеситів їм не не під силу. Гості постійно дихають у спину та скорочують відставання. Стартова чверть завершується із незначною перевагою підопічних Погостинського — 24:22.

У другому періоді «зелено-білим» вдається збільшити гандикап. Однак тотально домінувати на майданчику «Галичина» так і не змогла. Ба більше, програла свій щит.

«Я не знаю, в чому причина! Якесь розслаблення. Ми розслабляємось, а команда суперника, навпаки, збирається», — пояснює гравець БК «Галичина» Ілля Шемосюк.

У наступній чверті «акули» усе сильніше дошкуляють «левам». Найбільше клопоту завдають господарям Матюченко та Коров’яков.  59:57 — переможця визначить заключний період. Наостанок — все найсмачніше та найефектніше. Суперники йдуть нога в ногу. Напруження неймовірне.

Менш ніж за хвилину до кінця гри «Одеса» повертає собі лідерство. «Галичина» відчайдушно намагається втримати перемогу,яка вислизає із рук. Та цього разу вирішальне слово не за нею — 78:83.

«Така кінцівка, дуже тяжка вийшла у нас. Я вітаю свою команду. Я думаю, для всіх вболівальників була дуже хороша гра, їм сподобалось. Для нас це перша перемога у сезоні. Перша-найтяжча все», — каже гравець БК «Одеса» Олександр Коров’яков.

Тож на перерву львів’яни йдуть із зіпсованим настроєм. Наступну дуль вони проведуть аж наприкінці січня.