В прокат виходить український фільм «F63.9 Хвороба кохання»

В прокат виходить український фільм «F63.9 Хвороба кохання»
фото hvilya.com

Сьогодні, 30 жовтня, у всеукраїнський кінопрокат виходить українсько-французька стрічка «F63.9 Хвороба кохання» режисерів Дмитра Томашпольського та Олени Дем'яненко.

«F63.9 Хвороба кохання» - український художній фільм-комедія про кохання лікаря-венеролога та космонавта, а також про секретний експеримент у космічному просторі. Назва кінострічки походить від рішення Всесвітньої організація охорони здоров'я (ВООЗ), яка включила кохання до переліку психічних відхилень під кодом F63.9 поряд із алкоголізмом, клептоманією і токсикоманією.

Стрічка є копродукцією України і Франції, за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Виробництвом займалась кінокомпанія «Гагарін Медіа» (Україна) та кінокомпанія Simposiom (Франція).

«Про те, що Всесвітня асоціація охорони здоров'я присвоїла любові код хвороби F 63.9, ми дізналися зовсім випадково, вже в процесі роботи над фільмом. Спочатку картина називалася просто «Хвороба кохання». Ця історія була придумана досить давно. Там існувала ключова фраза, яку зараз вимовляє наша героїня Олександра (її грає французька актриса Ніна Сол): «Найщасливіша пара, яку я зустріла в житті, познайомилася у мене під кабінетом», а вона - венеролог. «Вона хворіла сифілісом, їх назвали Ромео і Джульєттою, зараз у них діти» ... Так, визнання любові хворобою - абсолютно реальний факт. Нам ця інформація здалася цікавою, і ми вирішили, що вона може стати приводом для комедії», - цитує «Телекритика» режисера картини Дмитра Томашпольського.

У головних ролях - Ніна Сол, та Олексій Зубков. Музика Ігоря Мельничука та Павла Крахмальова («Брати Гадюкіни»).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук