В «Супутнику» на Левандівці працює фотовиставка про історію мікрорайону

Експозицію підготувала місцева мешканка

КультураЮлія Лавришин, 5 лютого 20195451

В кульутурно-мистецькому центрі «Супутник» у Львові працює фотовиставка про історію мікрорайону «Левандівка». Архівні фото для експозиції відшукала 40-річна мешканка мікрорайону Софія Гдакович. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив громадський активіст Іван Савицький.

«А Ви знали? Перший іподром, перший аеродром у Львові були на Левандівці. Виставка «історія Левандівки» яскравий приклад, як великі справи може робити «маленька» людина. Софія Гдакович власними силами зібрала фото, відсканувала, дізналась історії і з допомогою Володимира Голода (безкоштовно зробив дизайн і змакетував стенди, – ред.) й Ігоря Ткачика (допоміг зібрати і підготувати виставку, – ред.) сформували весь матеріал у красиву виставку, яка, надіюсь, стане лише початком ще більшої експозиції, адже фото ще приносять і приносять»,написав Іван Савицький.

В КМЦ «Супутник» працює фотовиставка про історію Левандівки (фото Івана Савицького)

Як повідомила ZAXID.NET Софія Гдакович, виставка запрацювала ще 28 грудня минулого року і наприкінці січня її планували закрити, однак через зацікавлення мешканців мікрорайону експозицію вирішили продовжити.

«Я все своє життя живу на Левандівці і вже давно виношувала таку ідею. Багато з цих фото я взяла із власного архіву, також зібрала у родичів, друзів та знайомих і через Facebook. Приємно, що люди, які приходять на виставку, також часто приносять фото. Ми планували закрити виставку ще наприкінці січня, але якраз зараз до неї зросло зацікавлення, тому ми вирішили продовжити її до кінця лютого», – сказала ZAXID.NET Софія Гдакович.

Вона також додала, що після цього виставку покажуть у школі №67 та у церкві св. Андрія на Левандівці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук