В училищі імені Сергія Бубки прийняли делегацію ДНР

Спорт30 жовтня 201415940

«Прем'єр-міністр» так званої ДНР Олександр Захарченко і ще кілька представників організації, визнаної в світі терористичною, відвідали Вище училище олімпійського резерву ім. Сергія Бубки в Донецьку і зустрілися з керівниками та вихованцями установи.

Директор училища, глава відділення НОК Донецької області Анатолій Кучеров показав делегації приміщення училища, а потім гості виступили перед спортсменами та працівниками училища. Під час вступного слова на зустрічі, що нагадувала радянські політінформації або партзбори, Кучеров розповів гостям про те, як вихованці його школи «високо несуть в світі спортивний прапор Донбасу». 

«Ви ведете свій бій, і наше завдання - дати вам можливість виграти його. Всім нам ще довго буде важко, але ми починаємо піднімати Донбас. За допомогою Російської федерації створений Центр відновлення Донбасу. На ці гроші ми зможемо відновити і будинки, і комунікації». 

Наприкінці зустрічі керівники училища подарували прем'єр-міністру ДНР насос з м'ячем. 

Зазначимо, що не так давно заступник міністра молоді та спорту України Ніна Уманець повідомила XSPORT, що училище знаходиться на місцевому фінансуванні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук