В Україні 90% бізнесу перебуває сьогодні в тіні, – Держкомпідприємництво

Економіка7 червня 20102201

90% всього бізнесу в Україні перебуває сьогодні в тіні.

Про це заявив голова Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський в ефірі Радіо Свобода.

Як зазначив Бродський, у нас дуже мало підприємців. "Коли я сказав, що у нас мало підприємців, то я хочу Вам сказати, що у нас дуже мало підприємців. І у нас взагалі дуже мало легального бізнесу. Коли каже уряд і урядовці, що 50% бізнесу знаходиться в тіні, то я скажу: ні, це неправда, 90% всього бізнесу знаходиться сьогодні в Україні в тіні. І, на жаль, це таке є дійство, яке може взагалі привести до катастрофи".

Як повідомив Михайло Броцький, комітет має захищати легальний бізнес і створювати умови для того, щоби для всіх були однакові умови. "І ми всі закони таким чином теж виписуємо. Не просто треба написати закон, а треба його відпрацювати, треба зустрітися 10, а то й 20 разів з підприємцями. Я зустрічаюся, потім йду, у мене серце болить, тому що вони не хочуть платити податки. Я їх розумію. Вони хочуть, щоб їх не перевіряли. Я їх теж розумію. Вони хочуть багато грошей зразу. Я теж їх розумію",– зазначив голова Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук