В Україні ліквідують 86% підприємств, що надають адмінпослуги

Економіка5 січня 20114010

З 1 лютого 2011 року будуть ліквідовані всі підприємства, які надають адміністративні послуги, крім тих, які передбачені чинним законодавством. Таке рішення 5 січня на своєму засіданні прийняв уряд. Про це на брифінгу повідомив перший віце-прем’єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі першого віце-прем’єр-міністра.

"У сьогоднішньому рішенні йдеться про скорочення тисяч підприємств, які як прилипали виникли навколо різних міністерств і відомств", – зазначив Андрій Клюєв. Він нагадав, що 11 жовтня уряд своїм розпорядженням створив робочу групу, яка повинна була провести аналіз системи адміністративних послуг та підготувати пропозиції щодо її реформи.

"Ми виявили більше 11 тисяч підприємств, які надають адміністративні послуги. І всі міністерства і відомства намагалися довести нам, що без цих підприємств неможливе виконання міністерствами своїх функцій. У результаті - ми побачили, що потрапляємо у замкнене коло, а реформа не просувається вперед, і було прийнято кардинальне рішення ліквідувати всі підприємства, крім тих, які працюють відповідно до чинного законодавства", - сказав перший заступник глави уряду.

"Тому з 1 лютого всі інші підприємства будуть підлягати обов'язковій перереєстрації в Кабінеті Міністрів. І якщо те чи інше міністерство чи відомство доведе нам, що саме це підприємство і ця адміністративна послуга вкрай потрібна країні, і це поліпшить життя наших громадян, тоді уряд буде вносити до парламенту відповідний законопроект, що чітко описує цю адміністративну послугу і рамки її надання", - зазначив Андрій Клюєв.

За його прогнозами, з лютого з 11 тис. підприємств, що надають адміністративні послуги, залишиться близько 1,5 тис, а це 86,4%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук