В Україні металургійний комбінат практично монополізував ринок

Економікановини компаній, 12 квітня 20192701

Компанія ArcelorMittal Кривий Ріг практично монополізувала вітчизняний ринок катанки, який є сировинним для виробників металопродукції в Україні. Про це йдеться в статті «Безцінна» катанка», опублікованій на Obozrevatel.

«Про цінове та інше свавілля Криворізького гіганта розповіли представники кількох українських виробників метвиробів (дроту, цвяхів, сіток, кріплення тощо)... За словами представників підприємств, ArcelorMittal, як монополіст, формує ціну на цей продукт, що називається, на власний розсуд. Без прив'язки до об'єктивних витрат, а просто, щоб отримати у цій ситуації надприбуток. Оскільки вони розуміють, що купити цю сировину виробнику більше ніде», – повідомляється в статті.

При цьому, наголошується у матеріалі, вся продукція українських підприємств даної категорії виробляється з катанки і зазначається, що виключно ArcelorMittal в Україні виробляють катанку у такому широкому асортименті, що дозволяє виробляти «як дріт звичайної якості, так і леговану зварювальну, конструкційну для виробництва кріпильних виробів, високовуглецеву для виробництва пружин і канатів».

Нагадаємо, ArcelorMittal Кривий Ріг є найбільшим металургійним підприємством України. У 2005 році відбулася приватизація «Криворіжсталі», яка закінчилася на користь Mittal Steel. Через рік індійська компанія Mittal Steel поглинула люксембурзьку Arcelor, та утворила компанію ArcelorMittal (найбільший виробник металу у світі).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук