В Україні може зрости ціна реєстрації лікарських засобів

Державний експертний центр (ДЕЦ) Міністерства охорони здоров'я розглядає можливість підвищення вартості реєстрації ліків, повідомила його директорка Тетяна Думенко.

«Сьогодні змінилися умови фінансової діяльності і державні унітарні підприємства, які раніше відраховували від чистого доходу 10%, сьогодні відраховують 75%. Тому для нас стає актуальним питання перегляду тарифів за наші послуги. Ми не підвищували тарифи понад рік, тому, можливо, будуть здійснені кроки в цьому напрямку», – сказала вона в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

При цьому Думенко зазначила, що «якщо підвищення буде, то незначне».

Крім того, вона повідомила про намір ДЕЦ підвищити заробітну плату своїм співробітникам. За словами Думенко, щоб не затримувати реєстраційні процедури, ДЕЦ залучає фахівців на договірних умовах. «Доводиться обробляти дуже багато матеріалів, в тому числі інформацію про побічні ефекти, що надходить із зовнішніх ринків. Багато компаній, які мають реєстрацію на зовнішніх ринках, знаходяться в черзі для експертизи реєстраційних матеріалів, оскільки сьогодні існує перехідний період, коли можна в окремих випадках відстрочити подачу документів на перереєстрацію у частині фармакологічного нагляду, надавши гарантійний лист. Цей період для всіх заявників закінчиться в наступному році і нам потрібно розуміти, чи є ресурс обробити ці матеріали», – сказала вона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук