В Україні немає жодної інновації, - керівник Eleks Software

Економіка30 січня 201113030

В Україні багато говорять про інновації, але реальних інновацій майже немає, вважає керівник однієї з найбільших ІТ-компаній України Eleks Software Олексій Скрипник.

"Від слова "рахат-лукум" цукру в роті не додається. Ми слово "інновації" вживаємо вже багато мільйонів разів. За один тиждень на форумі в Трускавці – мільйон слів "інновація". Питання лише в тому, що жодної інновації в Україні немає. Питання в тому, що на сьогодні не створено жодного біологічного парку, що ми не маємо лабораторії для перевірки ліків", - зазначив Скрипник у коментарі для ZAXID.NET 30 січня після завершення бізнес-дискусії "Давос 2011: погляд з України", в якій він приймав участь.

"Фактично, крім ІТ, які розвиваються всупереч, в українській державі в принципі немає сучасної економіки. Все інше – абсолютно застаріле, і цим ніхто не займається", - додав він.

Олексій Скрипник навів приклад 2000 року, коли з’явилася Східноєвропейська ініціатива з розвитку електроніки. Від України, за його словами, було необхідно тільки забезпечити тимчасовий ввіз і вивіз обладнання і матеріалів. Це питання вирішене не було, і на сьогодні відповідні заводи збудовані в інших країнах – зокрема, Угорщині, Словаччині, Польщі, Росії.

"Давайте переставати говорити – давайте робити! І давайте все ж-таки шукати людей, які здатні мислити на такому рівні, на якому мислить Давос", - наголосив він.

Як інформував ZAXID.NET , також Олексій Скрипник висловив думку, що український бізнес не міг отримати від Всесвітнього економічного форуму у Давосі позитивних сигналів, оскільки перед ним стоять проблеми зовсім іншого рівня, ніж перед учасниками Давосу.

Нагадаємо, 29 січня, у Києві, Львові та Дніпропетровську відбулася бізнес-дискусія "Давос 2011: погляд з України", організаторами якої стали Edinburgh Business School та експертна компанія pro.mova.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук