В Україні підвищили тарифи на тепло для бюджетних установ та підприємств

Підвищені тарифи і на гаряче водопостачання

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг підвищила тарифи на теплову енергію для бюджетних установ в середньому на 21,7% – до 1345,15 грн/Гкал. Відповідне рішення було прийняте на засіданні в п’ятницю, 2 грудня, повідомили у прес-службі комісії.

Тарифи на тепло для інших споживачів (крім населення) підвищено в середньому на 22,4% – до 1224,72 грн/Гкал. У свою чергу тарифи для релігійних організацій залишаються незмінними.

Рішення прийняте у зв’язку зі зміною ціни на природний газ, тарифів на виробництво теплової енергії на власних ТЕЦ, АЕС, когенераційних установках, електроенергію, пояснили у НКРЕКП.

Крім того НКРЕКП підвищила тарифи на послугу центрального гарячого водопостачання для всіх категорій споживачів, крім населення. Так, тариф для бюджетних установ та інших споживачів зросте на 20,1% – до 73,87 грн, а для релігійних організацій – на 0,3%, до 40,6 грн.

У комісії акцентували на тому, що тарифи на теплову енергію і комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення були встановлені на засіданні НКРЕКП 9 червня.

«Зазначені тарифи діють до цього часу і не переглядались у бік збільшення», – заявили в НКРЕКП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук