В Україні посилено контроль за імпортом овочів з ЄС

Економіка2 червня 20114910

Україна посилила контроль на кордоні за ввезенням овочів із країн Європейського Союзу. Про це заявив прем’єр-міністр України.

Він зазначив, що Україна з моменту появи інформації про кишкову паличку в Німеччині почала вживати заходів, які вважають за краще не афішувати, пише Інтерфакс-Україна.

«Було дано команду на кордоні посилити контроль за ввезенням овочів з ЄС, і зараз така робота проводиться», – сказав він.

Окрім того, М.Азаров додав, що перед фітосанітарною службою, міністром охорони здоров'я і міністерством охорони здоров'я поставлено чітке завдання не допустити завезення овочів, уражених цією інфекцією, до України.

Нагадаємо, 31 травня міністр охорони здоров'я в уряді Гамбурга Корнелія Прюфер-Штрокс заявила, що іспанські огірки не є джерелом гострої кишкової інфекції, від якої у Німеччині вже померли 14 людей.

30 травня Росспоживнагляд заборонив ввозити до Росії овочі з Німеччини та Іспанії, а з 2 червня заборону було поширено на всі країни ЄС.

Раніше іспанська продукція вважалася винуватцем зараження, яке вразило 1,2 тис. німців. Тепер джерело зараження необхідно шукати заново

В Україні інфекції поки виявлено не було.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук