В Україні потрібно перенавчити 22 тисячі вчителів початкової школи, – Гриневич

Міністр освіти Лілія Гриневич активно реформує шкільну освіту

Для впровадження нового стандарту початкової школи по всій Україні необхідно перенавчити 22 тисячі вчителів, заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

«Ми збираємося наприкінці травня представляти новий стандарт початкової школи, і там буде презентований саме інтегрований підхід. Для того, щоб цей інтегрований підхід торкнувся всіх українських дітей у першому класі у 2018/2019 навчальному році, нам треба перенавчити 22 тисячі вчителів», – сказала Гриневич в ефірі «5 каналу».

З її слів, спілкуватися необхідно і з батьками, адже сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі.

«Що повинні розуміти батьки: ми будемо вчити табличку множення, але ми будемо вчити її в такий спосіб, щоб дитину це не знеохочувало до навчання. Сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже у третьому класі… тому що сучасні діти вже по-іншому сприймають інформацію», – зауважила Гриневич.

«Вони вже з дитинства користуються ґаджетами, бачать різноманітні ігри, тому приходячи в школу і зустрічаються лише з таким процесом напихання знаннями, коли є дошка і вчитель і ти повинен сидіти непорушно 40 хвилин за партою. Вони втрачають мотивацію до навчання», – наголосила міністр освіти.

Зазначимо, з часу свого приходу на посаду Лілія Гриневич неодноразово заявляла про необхідність змін в шкільній освіті. Зокрема, вона запропонувала скасувати указ президента про шкільну форму та активно проштовхує проект «нової української школи», в рамках якого, зокрема, навчання в школі триватиме 12 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук