В Україні проводять акцію на підтримку музичного конкурсу

КультураД.Ц., 5 квітня 20160
В Україні проводять акцію на підтримку музичного конкурсу

В Україні проводять акцію ‪#‎Горовиць2016БУТИ на підтримку Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця, який може припинити своє існування.

«У зв’язку зі складною ситуацією в Україні у 2014-2015 роках конкурс Горовиця двічі переносили, і це стало негативним фактором для його подальшого існування», – зазначають представники ВО «Платформа Громадянських Ініціатив», які виступили організаторами кампанії.

Якщо і цього року конкурс не проведуть, його виключать зі складу Міжнародної федерації музичних конкурсів, повідомив Cultprostir

Щоб підтримати конкурс пам’яті Горовиця, необхідно зробити фото з назвою акції та розмістити на своїй сторінці Facebook.

Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця був заснований 1995 року. В ньому беруть участь молоді таланти з усього світу.

Це єдиний в Україні конкурс, який є членом Всесвітньої федерації міжнародних музичних конкурсів. Також конкурс Горовиця відзначений багатьма впливовими музичними організаціями світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук