В Україні створять асоціацію із захисту споживачів комунальних послуг

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 14 вересня 20172140

В Україні почали створення асоціації, яка має захищати інтереси людей та бізнесу у сфері комунальних послуг, повідомив колишній член Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних тарифів Андрій Герус.

«Враховуючи такі фактори, як монополії в енергетиці, не завжди об’єктивний регулятор, до якого дещо підірвана довіра, слабкий не інституціоналізований споживач, прийнято рішення. Створюємо Асоціацію споживачів енергетики та комунальних послуг», – написав він у Facebook в четвер, 14 вересня.

За його словами, вже було проведено багато зустрічей із підприємцями, асоціаціями та споживачами, де він впевнився, що таке об’єднання є потрібним.

«Ми хочемо об’єднати: 1 мільйон побутових споживачів (населення),1 тисячу підприємств та підприємців, що представляють різні галузі і складають понад 30% ВВП України», – розповів Герус.

За його словами, нова асоціація відстоюватиме інтереси споживачів у таких напрямках як ціна, якість, надійність, безпека, екологічність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук