В Україні створять загальнодержавний онлайн-реєстр вакансій

Львівський центр зайнятості

Кабінет Міністрів України доручив Міністерству соціальної політики до жовтня запровадити механізм надання роботодавцями інформації про потреби в робочій силі в електронному вигляді для створення загальнодержавного реєстру вакансій з онлайн-доступом і актуалізацією в режимі реального часу. Про це повідомило «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу уряду.

Про це йдеться в плані заходів на 2018 рік щодо реалізації «Стратегії подолання бідності», затвердженому розпорядженням уряду №99 від 14 лютого.

Зокрема, план передбачає: підтримку роботодавців у створенні нових робочих місць для безробітних громадян із числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці; забезпечення індивідуального супроводу окремих категорій безробітних, зокрема осіб з інвалідністю; організацію професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб старше 45 років.

Крім того, передбачено стимулювання зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні молоді на перше робоче місце і сприяння сторонам соціального діалогу в розробці галузевих стандартів оплати праці.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Державна служба зайнятості назвала найпопулярніші спеціальності. За професійними групами, найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (22%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (21%). Минулого року середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 4,6 тис. грн. При цьому заробітна плата у Києві та великих містах значно перевищувала середній показник по Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук