В Україні тепер можна зареєструвати бізнес за один день, – ДФС

Термін державної реєстрації юридичних осіб та постановки на облік в органах Державної фіскальної служби (ДФС) юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зменшено до одного дня, повідомила прес-служба ДФС.

На сьогодні процедура відкриття бізнесу триває один день і складається з таких етапів:

1. Державна реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця. Термін – у день надходження документів для проведення державної реєстрації (для юридичних осіб) або не пізніше наступного робочого дня після надходження документів (для фізичних осіб - підприємців).

2. Передача відомостей з ЄДР про проведення реєстраційних дій в контролюючі органи. Термін – у день проведення реєстраційної дії.

3. Взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців в органах ДФС як платників податків та платників єдиного внеску. Термін – в день отримання відомостей з ЄДР.

4. Передача в ЄДР даних про взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в органах ДФС, реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності. Термін – в день отримання відомостей з ЄДР.

5. Видача (направлення поштовим відправленням з описом вкладення) державним реєстратором юридичній особі або фізичній особі - підприємцю виписки з ЄДР, яка містить інформацію про державну реєстрацію та взяття на облік в органах ДФС. Термін – протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після отримання державним реєстратором від органів ДФС і статистики даних про взяття на облік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук