В Україні відкрили перший завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів

СпортРоман Ганкевич, 30 вересня 20179622
В Україні відкрили перший завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів
фото ФФУ
ФФУ стала першою у світі національною футбольною асоціацією, що має власне підприємство такого типу.

У Бориспільскому районі Київської області відкрили перший в Україні завод з виробництва штутчного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів. Про це повідомила прес-служба Федерації футболу України (ФФУ).

Як зазначається, завод збудували без залучення коштів державного бюджету. При цьому ФФУ стала першою у світі національною футбольною асоціацією, що має власне підприємство такого типу.

У ФФУ наголосили, що завод може створювати на рік близько 700 тис. м2 штучного покриття - це близько 100 повнорозмірних футбольних полів або більше 700 майданчиків формату 42х22 м. В організації очікують, що незабаром підприємство отримає міжнародну сертифікацію якості за стандартами ISO, що дасть змогу вийти на міжнародний рівень. Тоді щорічні потужності виробництва можна буде збільшити до 2 млн м2 штучного покриття.

Також повідомляється, що створення нового підприємства – це ще один крок у реалізації «Стратегії розвитку футболу 2030», яка має одним із завдань модернізацію футбольної інфраструктури України. Нові стадіони та майданчики дадуть можливість істотно покращити якість фізичного виховання дітей та молоді, які у майбутньому захищатимуть спортивну честь України на світових аренах.

Нагадаємо, 29 вересня в Коломиї Івано-Франківської області один з найбільших в світі виробників кабельних мереж для автомобілів, німецька компанія LEONI, відкрила завод на кілька тисяч робочих місць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук