В Україні відкрив офіс світовий гігант веб-аналітики SimilarWeb

Одна з найвідоміших у світі компаній з надання послуг веб-аналітики SimilarWeb Ltd (штаб-квартира в Лондоні) відкрила офіс розробки в Україні, повідомив засновник компанії Ор Оффер.

«Офіс був відкритий, щоб посилити технічну сторону бізнесу з аналізу даних веб-сайтів», – сказав він в інтерв’ю агентству Reuters, пише ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Оффера, компанія змушена була шукати персонал в нових регіонах, оскільки в Ізраїлі, де працює 52% його співробітників, відчувається нестача кадрів – інженерів, технарів і так далі.

«Йде суворий бій за кваліфікованих співробітників», – сказав Оффер. Його компанія виросла в чотири рази за останні два роки і зараз в ній вже працює близько 280 співробітників.

Крім ізраїльського, британського і українського офісу, SimilarWeb також має офіси в США і Росії.

Ор Офер заснував компанію SimilarWeb Ltd в 2009 році. Компанія надає послуги веб-аналітики, глибокого аналізу даних і бізнес-аналітики для міжнародних корпорацій.

Загальний обсяг інвестиції в SimilarWeb вже склав близько $60 млн. Зокрема в 2014 році в неї інвестував $18 млн Південно-Африканський медіа гігант Naspers.

SimilarWeb аналізує по всьому світу дані 80 млн сайтів і 3 млн додатків. Найвідоміші клієнти – PayPal, eBay, Adidas та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук