В Україні з 1 січня знизять вартість акцизу на алкоголь і цигарки

ЕкономікаО.Г., 24 листопада 20143906

Кабінет міністрів запроваджує з 1 січня 2015 року акцизні марки нового зразка для тютюнових виробів та алкогольної продукції за зниженою ціною.

Про це йдеться в постанові уряду, пише «УНІАН».

Згідно з документом, вартість акцизної марки на алкогольну продукцію з наступного року буде знижена до 0,19 грн з 0,27 грн за штуку, а на тютюнові вироби - до 0,09 грн з 0,14 грн за штуку.

Цією ж постановою Кабмін затвердив зразок акцизних марок, а також доручив Державній фіскальній службі до 25 грудня поточного року забезпечити виробництво марок і їх продаж у встановленому порядку.

«Припинити з 1 січня 2015 року продаж марок акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва, зразки яких затверджені постановою Кабінету міністрів 13 березня 2013 року», - сказано в документі.

Крім того, Кабмін рекомендував Нацбанку і держпідприємству «Поліграфічний комбінат «Україна» у двомісячний термін забезпечити та провести конкурс з відбору підприємства з виготовлення захисного елемента марки.

Як повідомлялося, на засіданні 19 листопада Кабінет міністрів ухвалив рішення знизити вартість акцизної марки для виробників алкогольної продукції та тютюнових виробів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук