В Україні з 1 вересня суттєво подорожчає електроенергія

В Україні з 1 вересня суттєво подорожчає електроенергія

З 1 вересня на українців очікує другий етап підвищення тарифів на електроенергію – у середньому ціни зростуть на 23% порівняно із нинішнім тарифом.

Якщо раніше за кіловат споживачі платили 37 коп., то з першого вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться заплатити 45, 6 коп. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаної електроенергії за місяць не перевищив 100 кВт-год.

Для тих же, хто перевищує цю норму, будуть діяти інші умови: якщо спожито від 100 до 600 кВт-год. - заплатити за кожен треба буде 79 коп. А тим, хто перевищив показник 600 кВт-год., доведеться платити за тарифом 1,48 грн.

Підвищення тарифів на електроенергію відбудеться відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 лютого 2014 року «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню».

Зазначимо, 30 серпня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що з 1 вересня влада країни прийняла рішення збільшити всі соціальні виплати.

Яценюк поінформував, що з 1 вересня мінімальна пенсія буде підвищена до 1074 грн. Це підвищення стосуватиметься 7,5 млн громадян. Мінімальна заробітна плата, у свою чергу, збільшується з нинішніх 1218 грн до 1378 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук