В Україні з початку року на 13% зросло безробіття, - УСПП

Економіка16 квітня 201158710

Рівень безробіття в Україні з 1 січня по 1 березня 2011 року підвищився більше ніж на 13%, зокрема, через погіршення умов роботи самозайнятого населення після введення в дію окремих норм Податкового кодексу, повідомив голова Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) Анатолій Кінах на засіданні УСПП у п'ятницю.

"На жаль, справджуються наші прогнози: за перші два місяці поточного року рівень безробіття в Україні на 1 березня порівняно з 1 січня поточного року - плюс 13,2%. Це дуже негативна тенденція", - сказав він.

При цьому А.Кінах зазначив, що офіційний показник кількості безробітних на 1 березня (близько 617 тис.) не відображає реальної ситуації.

"Держава не має права погіршувати умови самозайнятості населення... вона зобов'язана запропонувати громадянам альтернативу... Не маєте альтернативи - не погіршуйте умов самозайнятості людей, і це той закон, який порушують відповідні складові Податкового кодексу", - наголосив голова УСПП.

Як повідомлялося, з 1 квітня 2011 року починає діяти розділ ІІІ Податкового кодексу, який регулює оподаткування прибутку підприємств. Згідно з ним, зокрема, юридичним особам забороняється зараховувати закупівлі товарів і послуг у спрощенців-фізосіб на валові витрати при визначенні об'єкта обкладання податком на прибуток, тобто фактично обкладати їх за ставкою податку на прибуток.

Податковий кодекс набув чинності з 1 січня 2011 року.

Водночас до внесення відповідних змін до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування продовжує діяти указ президента "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" №727/98 від 3 липня 1998 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук