В Україні заборонили діяльність низки російських платіжних систем

Україна розширила санкції по відношенню до Російської Федерації, обмеживши, серед іншого, діяльність ряду російських платіжних систем. Відповідне рішення закріплене указом президента України №467/2016, текст якого і відповідні санкційні списки опубліковані на офіційному інтернет-представництві глави держави, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Згідно з документом, вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Золота Корона», платіжною організацією якої є РНКО «Платіжний центр».

Вводиться заборона на діяльність в Україні міжнародної платіжної системи «Юністрім», якою управляє АТ КБ «Юністрім», а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Юністрім».

Крім того, вводиться заборона на діяльність в Україні міжнародної платіжної системи «Колібрі» (раніше – «Бліц»), і діяльності її платіжної організації, якою керує «Сбербанк Росії», а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь в міжнародній платіжній системі «Колібрі».

Вводиться також заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Міжнародні грошові перекази Лідер», платіжною організацією якої є НКО АТ «Лідер».

Указом також вводиться заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи «Anelik», якою управляє ТОВ КБ «Анелік РУ» та скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Anelik».

Крім того, вводиться заборона на узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи «Blizko», якою управляє АКБ «Связь-Банк» і скасовується реєстрації договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Blizko».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук