В Україні заборонили ще вісім російських фільмів і серіалів

КультураАндрій Стець, 24 жовтня 20165971
Державне агентство з питань кіно заборонило до показу 5 фільмів і 6 серіалів

Державне агентство з питань кіно відмовило в реєстрації або скасувало її для 5 фільмів і 6 серіалів. Серед заборонених до показу виявились 3 фільми вітчизняного виробництва. Про це повідомляє прес-служба Держкіно в Facebook.

Держкіно відмовило у державній реєстрації та у видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів на х/ф «На краю безодні» режисер Савельєв В., 2016 року (українського виробництва) та х/ф «Одного разу в Ростові», режисер Худьяков К., 2012 року випуску (російського виробництва); т/с «Особиста справа» режисер Мельниченко В., 2005 року (російського виробництва); т/с «Втеча 2», режисер Нікіфоров В. (російського виробництва), 2012 року та т/с «Рижі», режисер Владовський В., 2013 року,  (російського виробництва) як таким, що не відповідають вимогам чинного законодавства України, а саме ст.15-1 Закону України «Про кінематографію».

Також Держкіно анулювало державні посвідчення і скасувало державну реєстрацію на х/ф «Пряники з картоплі», режисер Гіргель С., 2011 року випуску (російського виробництва), х/ф «Марна жертва» (російського виробництва), режисер Янощук В., 2012 року випуску, «Кохання Каті 1», режисер Гольдман Д., 2012 року випуску (українського виробництва), «Кохання Каті 2», режисер Гольдман Д., 2012 року (українського виробництва); х/ф «Кохання без зайвих слів», реж. Шабанов Ф., 2013 року (російського виробництва) і на т/с «Несподівана радість», режисер Касаткін А., 2012 року випуску (російського виробництва). Як повідомили у Держкіно, ці фільми містять ознаки порушення чинного законодавства України, а саме ст.15-1 Закону України «Про кінематографію».

Нагадаємо, на початку вересня Держагентство України з питань кіно відмовило в реєстрації або скасувало її двом фільмам і чотирьом серіалам російського виробництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук