В Україні запрацював сайт-презентація реформування оборонного комплексу

Сайт має стати майданчиком, який об’єднає розробників, стартапи, інвестиційні фонди і військових

ДК «Укроборонпром» запустив окремий сайт-презентацію стратегії реформування оборонно-промислового комплексу України. Про це інформує прес-служба концерну.

На сайті зібрані всі важливі матеріали за кожним із напрямків стратегії: корпоратизація, кластеризація, аудит, захист технологій та запуск Головної агенції передових досліджень і розробок (ГАРДА). Він має стати майданчиком, який об’єднає розробників, стартапи, інвестиційні фонди і військових.

«Цей сайт – зручний інструмент отримання інформації про реформу та відслідковування кожного з етапів її впровадження. Крок за кроком, ми системно змінюємо підхід до розвитку вітчизняного ОПК, переводимо його із застарілих радянських на сучасні світові стандарти. Це дозволяє нам виробляти ще більше новітньої якісної продукції для ЗСУ і бути конкурентними на міжнародній арені», – зазначили у концерні.

До слова, «Укроборонпром» налагодив в Україні виробництво понад 1300 деталей, вузлів та агрегатів, які до запровадження санкцій закуповували в Російській Федерації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук