В Україні зменшать ціну на газ для промислових споживачів

«Нафтогаз» оприлюднив цінові пропозиції на червень

НАК «Нафтогаз України» у червні 2019 роки знизить ціну на газ, що його відпускатимуть промисловим споживачам на умовах передоплати, на 7,9% (на 496 грн) порівняно з чинною в травні ціною – до 5,803 тис. грн за 1 тис. м3 із ПДВ. Про це повідомила прес-служба «Нафтогазу».

Згідно з інформацією, така ціна є актуальною для споживачів, котрі закуповують газ обсягом понад 50 тис. м3 на місяць за умови відсутності боргів перед енергохолдингом.

Для промислових підприємств, які закуповують газ без передоплати, ціна в червні становитиме 6,423 тис. грн за 1 тис. м3 (із ПДВ), що на 7,6% (на 525 грн) нижче, ніж у травні.

Слід зазначити, що ціна на газ у травні була більшою від квітневої вартості.

Нагадаємо, в Україні з 1 жовтня 2015 року скасоване державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення і теплокомуненерго для потреб населення. Відтоді «Нафтогаз» поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах.

«Нафтогаз України» об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук