НБУ спростив правила купівлі валюти

Нові правила вступили в дію у четвер, 16 березня 2017 року

ЕкономікаРоман Ганкевич, 16 березня 20177450
НБУ спростив правила купівлі валюти
фото УНІАН
НБУ спростив купівлю іноземної валюти

Національний банк України ввів у дію два спрощення на покупку валюти для операцій, проведення яких не призведе до зміни валютного попиту і негативних наслідків від цього. Відповідне рішення закріплене в постанові правління регулятора №22 від 14 березня 2017 року, повідомляє прес-служба НБУ.

По-перше, регулятор дозволив здійснювати купівлю іноземної валюти суб'єктам господарювання за рахунок кредитних коштів у гривні, залучених під державні гарантії з метою виконання програм, пов'язаних з підвищенням обороноздатності і безпеки держави.

По-друге, НБУ ввів спрощений порядок купівлі іноземної валюти для повернення за кордон іноземному інвестору відсотків, нарахованих на залишок коштів на інвестиційному рахунку.

Як зазначається, ці правила вступили в силу у четвер, 16 березня 2017 року.

Як стало відомо, наприкінці лютого клієнтам українських банків НБУ спростив купівлю іноземної валюти і перерахування коштів за межі країни на користь нерезидентів.

Окрім того повідомлялося, що Національний банк України збирається підвищити ліміт на продаж валюти населенню з ₴12 тис. до ₴150 тис. на добу (в еквіваленті). За нинішнім курсом це близько $5,5 тис.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук