В Україні зніматимуть фільм про Анну Ярославну

Прем’єра кінострічки запланована на 2019 рік

Кінокомпанія Kinorob продовжує роботу над історичною драмою «Анна Київська»/Anna de Kiev (робоча назва) спільного виробництва України (Kinorob) і Франції (Dadafilms). Про це повідомила прес-служба кіностудії Film.ua.

Режисером-постановником картини виступить триразовий володар премії Сезар Ів Анжело, оператором – Сергій Михальчук, художником-постановником – Влад Одуденко.

Зйомки байопіку заплановані на літо-осінь 2018 року на території Франції і України. А прем’єра фільму запланована на 2019 рік.

Сюжет фільму «Анна Київська»/Anna de Kiev заснований на історичному романі французької письменниці Жаклін Доксуа (виступила й авторкою сценарію двогодинної стрічки) «Анна Київська, королева Франції».

«Це історія про київську княжну Анну – доньку Ярослава Мудрого, яка стала королевою Франції. Після одруження короля Генріха з Анною для Франції настає пора розквіту. Саме Анна надихає короля на правильні і великі вчинки. За допомогою зброї та дипломатії Генріх і Анна перемагають ворогів, розширюють свої землі і приносять на них мир і спокій», – зазначають у Film.ua.

Роботу над проектом «Анна Київська» компанія Kinorob розпочала у 2016 році. Наразі майбутня кінокартина перебуває на фінальній стадії написання сценарію та узгодженння основного складу знімальної групи.

Фото — FILM.UA

«Проект «Анна Київська» буде реалізований у межах договору про спільне виробництво між Україною і Францією. При цьому наша основна мета – створити якісний історичний фільм для широкої аудиторії, зрозумілий глядачеві і в Україні, і у Франції, і в інших країнах. Також фільм продемонструє широкій громадськості виняткову роль, яку зіграла династія Ярослава Мудрого у французькому державотворенні. Історія княжни Анни Ярославни може стати поворотним моментом для перегляду геополітичної ролі України за останні 1000 років, що особливо актуально в умовах нинішнього повернення України в Європу і боротьби за свою ідентичність», – зазначив продюсер проекту Єгор Олесов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук