В Україні з'являться своя Кіноакадемія та кінопремія

КультураК.С., 14 лютого1630

Одеський міжнародний кінофестиваль виступив ініціатором створення Української Кіноакадемії, яка планує вручати Національную кінопремію. Перша урочиста церемонія вручення нагород відбудеться 20 квітня 2017 року. Арт-директором Української Кіноакадемії став член Європейської кіноакадемії Алік Шпилюк.

Українська Кіноакадемія має стати об'єднанням експертів та професіоналів у галузі кіно та кіновиробництва, що засноване з метою всебічної підтримки та розвитку національного кінематографу, вважають організатори.

Кінопремія відзначить досягнення українських кінематографістів у 14 номінаціях. Головною відзнакою Національної Кінопремії обрана статуетка «Золота Дзиґа».

«Щоб не мучити вас довгими описами, скажу просто - це український "Оскар"! Церемонія вручення вже 20 квітня, в зв'язку з чим ми з командою хвилюємося вже тиждень і готуємося на надсвітовій швидкості. А про те, що це і навіщо, в усіх подробицях розповімо на прес-конференції 20 лютого», - написала на своїй сторінці в Facebook Катерина Звездіна, керівник PR-відділу ОМКФ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук