В Україну прибула делегація з «Євробачення»

КультураДарина Цвях, 1 червня 20163730

В Україну прибула делегація Європейського мовного союзу, який займаються проведенням пісенного конкурсу «Євробачення». Вони привезли список умов, які має виконати Україна для проведення конкурсу. «Українські новини» з посиланням на міністра культури Євгена Нищука.

Міністр зазначив, що делегація привезла з собою правила проведення конкурсу, які має намір передати українській стороні. За його словами, на даний момент делегація проводить зустріч з керівництвом Національної телекомпанії.

Також Нищук додав, що після отримання умов проведення конкурсу та їх вивчення можна буде визначитися з проведенням конкурсу та містом, який його прийме.

Нагадаємо, що на проведення «Євробачення» претендують відразу кілька українських міст, Київ, Львів, Одеса, Дніпро.

У 2005-му Україна приймала конкурс у київському Палаці спорту, який за рік реконструювали під захід. За словами екс-президента Національної телекомпанії Тараса Стецьківа, тоді організація конкурсу обійшлася нашій країні приблизно в $23 млн. Більшу частину витрат покрили спонсори.

Швеція витратила на проведення Євробачення-2016 14,5 млн євро. Про це  повідомив Євген Нищук. Таку ж суму планують витратити і на музичний конкурс в Україні в 2017 році. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук