Міністр інфраструктури пообіцяв запустити швидкісні поїзди між Львовом і Чернівцями

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 8 вересня 201611301
Міністр інфраструктури пообіцяв запустити швидкісні поїзди між Львовом і Чернівцями

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян має намір обговорити з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцехом Бальчуном можливість початку робіт з електрифікації та модернізації залізничної лінії Львів - Івано-Франківськ - Чернівці для створення першої в Україні системи швидкісного регіонального залізничного сполучення європейського зразка.

«Швидкісні регіональні електропоїзди повинні долати відстань від Львова до Івано-Франківська не менш, ніж за 1 годину 10 хвилин, а від Львова до Чернівців – за 2 години 20 хвилин. Це повинен бути перший партнерський проект між урядом і оновленої “Укрзалізницею” і реалізовуватися за безпосередньої підтримки держави. Упевнений, що до реалізації цього проекту з задоволенням приєднаються міжнародні фінансові установи, які нам допомагають в пріоритетних інфраструктурних проектах», – написав міністр на своїй сторінці у Facebok.

Він зазначив, що станом на сьогодні на маршруті Львів – Івано-Франківськ – Чернівці працює сучасний регіональний потяг виробництва Крюківського вагонзаводу, однак не всі жителі цієї частини країни задоволені якістю залізничного сполучення в регіоні.

«Глибоко переконаний, що вже настав час почати кардинально вирішувати проблему сполучення Буковини і Прикарпаття з іншими регіонами. Це повинно стати одним з ключових пріоритетів у найближчі роки. Реалізація цього проекту дозволить не тільки забезпечити можливість для жителів регіону безперешкодно їздити в інші частини країни, але і дозволить відкрити заново туристичний потенціал Буковини і Прикарпаття і стимулювати залучення сюди інвестицій», – зазначив міністр.

Нагадаємо, 5 серпня «Львівська залізниця» скасувала курсування дизельного експрес-потяга виробництва Крюківського вагонобудівного заводу сполученням Львів – Івано-Франківськ – Львів через його нерентабельність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук