В уряді кажуть, що презервативи і підгузки подешевшають

Економіка4 серпня 201110621

Ціни на підгузки та презервативи в Україні, незважаючи на введення ПДВ, знизяться, зазначають у прес-службі уряду.

"У ЗМІ з'явилася інформація про те, що у зв'язку з введенням ПДВ ціни на презервативи та деякі вироби гігієнічного призначення зростуть. Однак, за прогнозами фахівців медичної галузі, ситуація матиме зовсім інший розвиток. Річ у тому, що імпортери, які ввозять контрацептиви в Україну, роблять це за значно завищеними цінами", - зазначили в прес-службі.

Так, середня відпускна ціна виробника на таку продукцію - $0,2 за упаковку, а підприємці, що працюють на цьому ринку, реалізують презервативи з підвищенням ціни практично на 1000%, тобто вже за ціною $2. "Тому й рентабельність надзвичайно висока, навіть враховуючи витрати на перевезення. Втрачає від цього лише споживач", - пояснили в прес-службі. Подібна ситуація і з підгузками, хоча націнка на них не така велика.

Тому введення ПДВ на презервативи зовсім не зашкодить споживачеві, переконані в українському уряді. По-перше, імпортери без шкоди для свого бізнесу можуть внести 20-відсотковий податок до своїх витрат, адже націнка становить 900-1000 відсотків. По-друге, прогнозується, що з метою мінімізації виплати ПДВ постачальники контрацепції обов'язково знизять ціну реалізації кондомів на українському ринку.

"До речі, ПДВ на презервативи є практично в усіх країнах світу. Крім того, такі вироби ніколи не купували за кошти державного бюджету", - додали в прес-службі.

Станом на 1 серпня 2011 року в Україні зареєстровано презервативи 43 виробників 16 країн світу. Країни-виробники: Велика Британія, Китай, Корея, Малайзія, Німеччина, Росія, США, Таїланд, Україна, Японія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук