В уряді планують запустити накопичувальні пенсії в Україні з 2020 року

Для запуску другого рівня пенсійної системи необхідно кілька місяців після голосування у парламенті

ЕкономікаЮрій Братюк, 7 березня 20190

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що якщо парламент найближчим часом ухвалить закон, необхідний для запуску другого рівня пенсійної системи, обов’язкової накопичувальної пенсії, то запустити її зможуть з 2020 року. Про це Розенко розповів в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«Це можливо, якщо парламент найближчим часом за це проголосує. Нам потрібно приблизно 3-4 місяці для ухвалення додаткової нормативної бази щодо запуску накопичувальної системи», - повідомив Розенко.

Він також закликав депутатів якнайшвидше ухвалити відповідні законодавчі зміни.

«Якби Україна вчасно запровадила накопичувальну систему, приблизно 10 років тому, то ми б за цей час акумулювали більше ресурсів в економіці України від пенсійного страхування, ніж отримали кредитів від МВФ», — зазначив Розенко.

Варто уточнити, що накопичувальний рівень пенсійної системи полягає у тому, що кожен громадян матиме свій власний пенсійний рахунок, на якому накопичуватиме кошти, з яких отримуватиме пенсії у майбутньому. Ця система діє у більшості розвинених країн світу та дозволяє зменшити державні видатки на пенсії, а також залучити додаткові інвестиції в економіку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук