В уряді визначили, що увійде у платіжку за утримання будинків

ЕкономікаРоман Ганкевич, 14 квітня 201714671
Кабмін дозволив включати в тарифи на послуги з утримання будинків лише витрати на роботи з техобслуговування і ремонту мереж електропостачання та електрообладнання

Кабмін дозволив включати в тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій лише витрати на роботи з технічного обслуговування і поточного ремонту мереж електропостачання та електрообладнання. Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів від 12 квітня 2017 р. №258, яка оприлюднена на «Урядовому порталі».

Як зазначається, документом передбачена можливість включення до тарифу на послугу з утримання будинку і споруд та прибудинкової території лише витрат на роботи з технічного обслуговування і поточного ремонту мереж електропостачання та електрообладнання, які необхідні для електрозабезпечення технічних цілей будинку (освітлення місць загального користування, електропостачання ліфтів, підкачування води).

На сьогодні Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій регулюється постановою Кабінету міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Нагадаємо, у березні виконавчий комітет Львівської міськради змінив тарифи на послуги комунальних підприємств з утримання та прибирання будинків і дворів. У рішенні виконкому вказані індивідуальні тарифи для кожного будинку. Тарифи у середньому зростуть на 40-50%. Йдеться про прибирання сходових кліток, дворів, обслуговування водопроводів і димоходів, дератизацію, поточний ремонт та освітлення. Рішення вступило в діяю з 1 квітня 2017 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук