В Ужгороді відбувся інвестиційний форум

Економіка18 червня 20101930

В Ужгороді відбувся міжрегіональний інвестиційний форум «Пріоритетні напрямки забезпечення подальшої інтеграції України у європейську та світову економічні системи. Туризм, енергетика, транспорт – сучасний стан та нові інструменти стимулювання розвитку регіонів». Організатори заходу – Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) та Закарпатська обласна державна адміністрація за підтримки Кабінету Міністрів України.

Як повідомили кореспонденту ZAXID.NET в Управлінні інформації та зв’язків з громадськістю Закарпатської ОДА, за словами президента ICC Ukraine Володимира Щелкунова, мета форуму – об’єднати зусилля влади, бізнесу та науки, аби підвищити ефективність використання державних та регіональних ресурсів для реалізації масштабних інвестиційні проектів, що відповідають інтересам регіонів України. Зокрема, це такі пріоритетні напрямки, як туризм, альтернативна енергетика, транспорт і логістика тощо.

Учасники форуму працювали по окремих секціях, зокрема, обговорювали шляхи підвищення ефективності використання державних та регіональних ресурсів; діяльність спеціальних економічних зон та території пріоритетного розвитку тощо. «Інвестор втратив довіру, треба її повернути. Важливо, що всі гілки влади нині працюють як єдине ціле. Це великий плюс. Якщо так буде і надалі, ми повернемо інвестора на Україну, зокрема, на Закарпаття», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Володимир Гоблик. На його думку, чимало питань може вирішити й, зокрема, відновлення СЕЗ і ТПР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук